Kom je winkelen? Boek je afspraak!

Kom je winkelen? Boek je afspraak!



Kom je winkelen? 
Boek je afspraak!

Wij zijn ontzettend blij jullie binnen de richtlijnen weer te mogen verwelkomen in de winkel! ‘Winkelen op afspraak’ betekent weer stoffen voelen, zin in de lente krijgen, inspiratie opdoen, een praatje maken of een kopje koffie drinken. Je bent uiteraard niet verplicht om iets te kopen. We hebben zin om je te zien!

Zo boek je een afspraak!
Neem contact op met een van onze winkels. Vermeld hierbij je naam, telefoonnummer en e-mailadres. Je kunt telefonisch of per mail een tijdslot reserveren. Een tijdslot duurt minimaal 10 minuten. Per winkel ontvangen wij maximaal 1 klant per 25 m2. Omdat er vier uur tussen de reservering en het tijdslot moet zitten raden wij aan een dag van te voren te bellen. 

Bel & Bestel
Wil je liever thuis passen en je Zilch items afhalen in de winkel? Dat kan natuurlijk ook!
Bekijk hier hoe click en collect werkt.

Deelnemende Zilch Winkels

AMSTERDAM
Ceintuurbaan 250
1072 GH Amsterdam
tel. 020 – 221 02 10
ceintuurbaan@zilch.nl

APELDOORN
Korenstraat 142
7311 LP Apeldoorn
tel. 055 – 301 33 93
apeldoorn@zilch.nl

DEN HAAG
Frederik Hendriklaan 256
2582 BM Den Haag
tel. 070 – 331 69 13
denhaag@zilch.nl

EINDHOVEN
Kleine Berg 32A
5611 JV Eindhoven
tel. 040 - 303 51 08
eindhoven@zilch.nl

ALKMAAR
Houttil 50
1811 JN Alkmaar
tel. 072 - 303 00 00
alkmaar@zilch.nl

GENT
*wij zijn gewoon open!*
Brabantdam 30
9000 Gent
tel. 0032 92 383 879
gent@zilch.nl

ROTTERDAM
Nieuwe Binnenweg 110
3015 BE Rotterdam
tel. 010 – 846 30 52
info@zilch-rotterdam.nl

NIJMEGEN
Heydenrijkstraat 63
6521 LR Nijmegen
tel. 024 – 322 08 73
zilch.nijmegen@gmail.com