Kom je winkelen? Boek je afspraak!

Kom je winkelen? Boek je afspraak!



Wij zijn ontzettend blij jullie binnen de richtlijnen weer te mogen verwelkomen in de winkel! ‘Winkelen op afspraak’ betekent weer stoffen voelen, inspiratie opdoen, een praatje maken of een kopje koffie drinken. Je bent uiteraard niet verplicht om iets te kopen. We hebben zin om je te zien!

Boek je afspraak via:
calendly.com/zilch


Bel & Bestel
Wil je liever thuis passen en je Zilch items afhalen in de winkel? Dat kan natuurlijk ook! Bekijk hier hoe click en collect werkt.

Deelnemende Zilch Winkels:

AMSTERDAM
Ceintuurbaan 250
1072 GH Amsterdam
tel. 020 – 221 02 10
ceintuurbaan@zilch.nl

Ma t/m za: 09.00 – 17.00 uur
Zo: 11.00 – 17.00 uur

AMSTERDAM
Haarlemmerstraat 1
1013 EH Amsterdam
tel. 020 – 420 62 68
shops@zilch.nl

Ma t/m za: 09.00 – 17.00 uur
Zo: 11.00 – 17.00 uur


HAARLEM
Barteljorisstraat 32
2011 RB Haarlem
tel. 023 - 303 93 94
haarlem@zilch.nl

Ma t/m za: 09.00 – 17.00 uur
Zo: 11.00 – 17.00 uur

ALKMAAR
Houttil 50
1811 JN Alkmaar
tel. 072 - 303 00 00
alkmaar@zilch.nl

Ma: 12.00 – 17.00 uur
Di t/m za: 09.00 – 17.00 uur
Zo: 12.00 – 17.00 uur

DEN HAAG
Frederik Hendriklaan 256
2582 BM Den Haag
tel. 070 – 331 69 13
denhaag@zilch.nl

Ma t/m za: 09.00 – 17.00 uur
Zo: 12.00 – 17.00 uur


APELDOORN

Korenstraat 142
7311 LP Apeldoorn
tel. 055 – 301 33 93
apeldoorn@zilch.nl

Ma: 12.00 – 17.00 uur
Di t/m vr: 09.00 – 17.00 uur
Za: 10.00 – 17.00 uur

EINDHOVEN
Kleine Berg 32A
5611 JV Eindhoven
tel. 040 - 303 51 08
eindhoven@zilch.nl

Di: 10-15 uur
Woe: 10-15 uur
Do t/m za: 09.00-17.00 uur


GENT

*wij zijn gewoon open volgens reguliere openingstijden!*
Brabantdam 30
9000 Gent
tel. 0032 92 383 879
gent@zilch.nl

ROTTERDAM
Nieuwe Binnenweg 110
3015 BE Rotterdam
tel. 010 – 846 30 52
info@zilch-rotterdam.nl